Rozmiar początkowyPowiększenie tekstuPomniejszenie tekstu
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Znajdujesz się w: start > Aktualności
Aktualności
 
2017-06-23
Mój tata - mój bohater

W czwartek, 22 czerwca, dyplomy oraz nagrody za zdobycie miejsca, wyróżnienia oraz udział w konkursie otrzymały dzieci z Przedszkola Nr 1 w Ostrzeszowie, w piątek 23 czerwca z Przedszkola Sióstr Nazaretanek. We wtorek, 27 czerwca, po odbiór nagród przymaszerowały dzieci z Przedszkola Nr 6, a 28 czerwca (w środę) panie bibliotekarki udały się z wizytą i werdyktem oraz nagrodami do Przedszkola w Rogaszycach.

 

PROTOKÓŁ
z posiedzenia komisji Konkursu Plastycznego ph. ”Mój tata – mój bohater”
organizowanego przez Oddział Dziecięcy Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Ostrzeszów

Dnia 7 czerwca 2017 r. o godzinie 900 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Ostrzeszów komisja w składzie: Anna Łuszczek, Katarzyna Treśka, Katarzyna Drożak (pracownice BP MiG Ostrzeszów) zapoznała się i oceniła prace plastyczne zgłoszone przez przedszkola z terenu Miasta i Gminy Ostrzeszów na konkurs ph „Mój tata - mój bohater”.

Do konkursu zgłoszono 106 prac z 4 przedszkoli: Przedszkola w Rogaszycach, Przedszkola Nr 1 w Ostrzeszowie, Przedszkole nr 6 w Ostrzeszowie, Przedszkola Sióstr Nazaretanek w Ostrzeszowie.

Komisja wyłoniła następujących laureatów:

 

Lp.

Miejsce

Imię i nazwisko

Przedszkole

1.

I

Lena Brylak

Przedszkole Rogaszyce, grupa Biedronki, 4 l.

2.

II

Nadia Staniszewska

Przedszkole nr 6, grupa 6, l. 5

3.

II

Judyta Kobzda

Przedszkole Nr 1, grupa Smerfy, l.7

4.

III

Stanisław Nieruchalski

Przedszkole Nr 1, grupa Smerfy, l.6

5.

III

Zuzanna Kozłowska

Przedszkole nr 6, l. 6

6.

 

 

 

 

 

 

 

 Wyróżnienia

Hanna Woryma

Przedszkole Nr 1, grupa Motylki, l.5

7.

Wiktoria Wencel

Przedszkole Nr 1, grupa Muchomorki, l.4

8.

Maja Janasek

Przedszkole Nr 1, grupa Smerfy, l.6

9.

Anita Stajszczyk

Przedszkole Nr 1, l.6

10.

Barbara Pilarczyk

Przedszkole nr 6, l. 6

11.

Alan Landzwojczak

Przedszkole nr 6, grupa 5, l. 5

12.

Aleksandra Rembas

Przedszkole nr 6, grupa 5, l. 6

13.

Małgorzata Kowalczyk

Przedszkole nr 6, l. 5

14.

Maja Brendel

Przedszkole nr 6, l. 6

15.

Anna Domagalska

Przedszkole nr 6, grupa 6, l. 5

16.

Lena Rosińska

Przedszkole nr 6, grupa 5, l. 6

17.

Oskar Zielonka

Przedszkole Sióstr Nazaretanek, grupa Muchomorki.

18.

Jagoda Kubiak

Przedszkole w Rogaszycach, grupa Pszczółki, l.5

19.

Hanna Jasiak

Przedszkole w Rogaszycach, grupa Pszczółki, l.5

20.

Maja Przerwa

Przedszkole w Rogaszycach, grupa Pszczółki, l.6

21.

Tymoteusz Fertała

Przedszkole w Rogaszycach, grupa Pszczółki, l.5

22.

Kacper Brylak

Przedszkole w Rogaszycach, grupa Biedronki, l.4

 

Komisja przyznała nagrody rzeczowe laureatom oraz nagrody pocieszenia wszystkim uczestnikom. Dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem i jeszcze raz zapraszamy do obejrzenia pokonkursowej wystawy.

 

 

Katarzyna Drożak

 

 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
  
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ostrzeszów,
ul. Plac Borek 17, 63-500 Ostrzeszówtel.: 62 730 33 89, 62 730 19 48, 512 349 905, email: biblioteka@bp.ostrzeszow.pl, http://www.bp.ostrzeszow.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - FSI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x